DWOJE KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWO JAZDY - Aktualności - KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

DWOJE KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWO JAZDY

Policjanci z wysokomazowieckiej „drogówki” zatrzymali do kontroli dwoje kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

We wtorek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem  zatrzymali do kontroli dwoje kierowców, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 29-latka została zatrzymana do kontroli w jednej z miejscowości na terenie gminy Czyżew, tuż przed 10. Jechała volkswagenem z prędkością 102 km/h, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Również w gminie Czyżew, po godzinie 15, policjanci zatrzymali do kontroli 48-letniego kierowcę volkswagena. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 67 km/h, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Dwoje kierowców straciło prawo jazdy.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.