KPP Wysokie Mazowieckie

Inne wydarzenia - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców

  Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego pięciu nietrzeźwych kierowców. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 2. DWOJE KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWO JAZDY

  Policjanci z wysokomazowieckiej „drogówki” zatrzymali do kontroli dwoje kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

 3. POLICJANTKA I PROFILAKTYK PRZEPROWADZIŁY WIRTUALNE LEKCJE

  Policjantka i profilaktyk z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, przeprowadziły lekcje online z uczniami Szkoły Podstawowej we Wnorach Kużelach.

 4. Jesienią bezpiecznie na drodze

  Polska złota jesień, mimo ciepłej palety barw, dla użytkowników dróg, jest porą roku niebezpieczną. W tym czasie, warunki na drodze stają się zmienne i trudne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych.

 5. Pijany kierował audi

  Wysokomazowieccy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Kierując samochodem osobowym miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 6. Przypominamy! W całym kraju mamy obowiązek zakrywania nosa i ust

  Od soboty, 10 października br., w całym kraju mamy obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej: w sklepie, autobusie, ale także na wolnym powietrzu. Zwolnione z tego obowiązku są jedynie osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie czy też dokument, który potwierdza niepełnosprawność. Obostrzenia zostały rozszerzone na cały kraj.

 7. Był pijany i jechał skuterem

  Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę skutera. Okazało się, że 44-latek był nietrzeźwy. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 8. Bezpieczna droga do szkoły

  Policjantka i profilaktyk Wydziału Prewencji spotkały się z dziećmi z Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Mundurowa przypomniała najmłodszym najważniejsze kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczne zachowania w szkole i w domu.

 9. OGÓLNOPOLSKI POLICYJNY DZIEŃ ODBLASKÓW W POWIECIE WYSOKOMAZOWIECKIM

  Dzisiaj obchodzimy "Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków". Z tej okazji policjant Wydziału Ruchu Drogowego oraz profilaktyk Wydziału Prewencji spotkali się z dziećmi z Przedszkola Miejskiego numer 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Policjant przypominał, jak ważne jest używanie elementów odblaskowych i jak ogromny wpływ mają one na bezpieczeństwo na drodze.

 10. Pijany kierował oplem

  Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Kierując samochodem osobowym miał ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.