KPP Wysokie Mazowieckie

Aktualności

Ruch drogowy

 1. Kandydacie do Policji - sprawdź swoją sprawność!

  Chcesz wstąpić do Policji? Pomożemy Ci przygotować się do testu sprawności fizycznej! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym,wysokomazowieccy policjanci zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału w przedsięwzięciu pod nazwą „Test sprawności fizycznej do Policji”. Test ma charakter teoretyczno - praktyczny i ma na celu zapoznanie osób zainteresowanych służbą w Policji z poszczególnymi elementami toru sprawnościowego, jego normami czasowymi i systemem punktowym.

 2. Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza mieszkańców miasta Ciechanowiec na debatę społeczną „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”

  „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to tytuł cyklu debat społecznych, które organizowane są w 2019 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną.16 maja 2019 roku o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbędzie się debata poświęcona bezpieczeństwu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 3. Zero tolerancji dla nietrzeźwych kierowców!

  Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszy z nich to kierowca dostawczego renault, który pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień, wsiadł za kierownicę pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Drugi nieodpowiedzialny kierownica volkswagena miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 4. Dzielnicowi o bezpieczeństwie z seniorami Kulesz Kościelnych

  Dzielnicowi Posterunku Policji w Sokołach i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem spotkali się z seniorami Kulesz Kościelnych. Mundurowi rozmawiali głównie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o właściwej ochronie mienia. Tego rodzaju spotkania będą kontynuowane w przyszłości.

 5. Wysokomazowieccy policjanci na podium. Najlepsi ratownicy policyjni w Podlaskiem.

  Wysokomazowieccy policjanci - mł. asp. Ewa Niemyjska oraz sierż. szt. Michał Michalski - znaleźli się wśród zwycięzców wojewódzkich eliminacjach VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

 6. O bezpieczeństwie warto rozmawiać i przypominać

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. W trakcie spotkania funkcjonariusze rozmawiali przede wszystkim o bezpieczeństwie w ruchu drogowym w tym kierowaniu pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

 7. Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  6 maja został ustanowiony przez Komisję Europejską jako Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, którego celem jest zwrócenie uwagi mieszkańcom Unii Europejskiej na kwestie bezpieczeństwa na drogach, w tym zmianę zachowań użytkowników dróg. Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to część strategii Komisji Europejskiej zmierzającej do zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych.

 8. Majowy weekend 2019

  Przed nami kolejny długi weekend, podczas którego zwiększona liczba patroli ruchu drogowego będzie dbała o bezpieczeństwo osób przemieszczających się po terenie kraju.

 9. Bezpieczna majówka 2019

  Rozpoczyna się długi weekend majowy. Prognoza wolnych dni napawa optymizmem, wielu z nas zaplanowało podróż do miejscowości wypoczynkowych. Warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zanim rozpoczniemy aktywny wypoczynek poza domem.

 10. Bezpieczeństwo na motocyklu

  Niechroniony uczestnik ruchu drogowego to, oprócz osoby pieszej, także motocyklista. Niechroniony – bo każda kolizja, zderzenie naraża go na tragiczne konsekwencje. Policja ostrzega i apeluje o rozsądek na drodze.