Aktualności - Archiwum
Rozmiar czcionki
-
CYKL SPOTKAŃ „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” Z POLICJANTAMI
Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem wraz z dzielnicowymi każdego dnia realizują działania prewencyjne „Bezpieczna droga do szkoły”. Funkcjonariusze odwiedzają dzieci w szkołach oraz przedszkolach i rozmawiają o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Tego rodzaju spotkania policjanci prowadzić będą do końca października.
-
ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE Z UDZIAŁEM POLICJANTÓW
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, którzy w środę brali udział w Powiatowych Zawodach Sportowo - Obronnych na Stadionie Miejskim, nie mogli narzekać na nudę. Wszystko za sprawą wysokomazowieckich policjantów, którzy zorganizowali dla uczestników tego przedsięwzięcia liczne atrakcje.
-
List ministra Joachima Brudzińskiego do funkcjonariuszek i funkcjonariuszy służb mundurowych podległych MSWiA
-
Nielegalna broń i amunicja w domu 71-latka
Wysokomazowieccy policjanci w domu 71-latka ujawnili i zabezpieczyli nielegalnie posiadane dwie jednostki broni myśliwskiej oraz 181 sztuk amunicji. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
-
Kolejne spotkania z najmłodszymi w ramach "Bezpiecznej drogi do szkoły"
Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem realizując działania prewencyjne pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły” odwiedzają najmłodszych w szkołach podstawowych. Funkcjonariusze prowadzą prelekcje w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo … przez cały rok”.
-
Odpowiedzialność prawna nieletnich
Wysokomazowieccy policjanci spotkali się wczoraj z uczniami Szkoły Podstawowej w Wojnach Krupach. Mundurowi rozmawiali z młodzieżą na temat zagrożeń oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich, a z najmłodszymi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze.
-
Dziękujemy za rekordowe poparcie dla działań Policji
Z ostatniej edycji cyklicznego badania CBOS wynika, że Policja jest na pierwszym miejscu spośród ocenianych instytucji. Policja oceniana jest wyżej m. in. od samorządów czy telewizji, a ponad dwukrotnie lepiej od instytucji sądów. - Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Jest to najlepszy prezent jaki możemy otrzymać za codzienną wytężoną pracę, trud i poświęcenie policjantów i pracowników Policji z całego kraju – powiedział Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.
-
Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzieże rowerów
Wysokomazowieccy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców Zambrowa, którzy w okresie wakacyjnym kradli rowery na terenie kilku powiatów. Podejrzani usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.
-
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu z policjantami
Zakończył się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Jego ostatnią odsłoną był z kolei „Europejski dzień bez samochodu”. Wysokomazowieccy policjanci aktywnie włączyli się w przedsięwzięcie. Każdy niechroniony uczestnik ruchu mógł porozmawiać z mundurowymi na temat bezpieczeństwa na drodze, oznakować swój rower i otrzymać element odblaskowy.
-
Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły
Wysokomazowieccy policjanci spotkali się z przedszkolakami w Ciechanowcu i z uczniami Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej. Mundurowi w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczyli najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze.
-
19 września Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na drogach powiatu wysokomazowieckiego
Wysokomazowieccy policjanci uczestniczą w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych pod nazwą „EDWARD”. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero osób ciężko rannych i ofiar śmiertelnych wypadków drogowych na drogach Europy.
-
Aby droga do szkoły była zawsze bezpieczna
Wysokomazowieccy policjanci od początku roku szkolnego spotykają się z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi przypominają dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Takie spotkania będą kontynuowane.