KPP Wysokie Mazowieckie

Inne wydarzenia

Ważna informacja

Aktualności

Ruch drogowy

  1. 30-letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany

    Policjanci z Posterunku Policji w Ciechanowcu zatrzymali 30-latniego kierującego Fiatem, który prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  2. POSZUKIWANY ZA KIEROWANIE W STANIE NIETRZEŹWOŚCI

    Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali do kontroli motocykl Romet, którego kierujący posiada zakazy kierowania pojazdami oraz jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem. 48-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości i najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

  3. Kolejne prawa jazdy zatrzymane za przekroczenie prędkości

    Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę, jeden w obszarze zabudowanym drugi poza. Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy, zostali ukarani mandantem karnym oraz punktami.

  4. NIETRZEŹWI KIERUJĄCY WYELIMINOWANI Z RUCHU

    W miniony weekend policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich to 53-letni motocyklista, który poruszał się jedną z ulic Ciechanowca mając ponad 1,5 promila alkoholu. Drugi został zatrzymany po zgłoszeniu przez świadka. Kierowca BMW miał ponad 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  5. Nietrzeźwy kierujący na zakazach

    Dzielnicowi z Posterunku Policji w Ciechanowcu w jednej z miejscowości gminy Klukowo zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 34-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna posiadał dwa zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

  6. PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ - STRACIŁ PRAWO JAZDY

    Kierujący Audi stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości poza obszarem zabudowanym. 21-latek jechał 146 kilometrów na godzinę, na drodze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Został również ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów.

  7. ZATRZYMANY NIETRZEŹWY KIERUJĄCY NA ZAKAZIE

    Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 51-latka, który wsiadł za kierownicę mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu ostrowskiego posiadał również podwójny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Nietrzeźwi kierujący stanowią realne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

  8. Mandat 2500 złotych dla pijanego rowerzysty

    Mimo wysokich mandatów jakie przewiduje taryfikator, w dalszym ciągu nie brakuje kierujących jednośladami, którzy decydują się na jazdę po alkoholu. Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali pijanego rowerzystę, który jechał jedną z miejscowości gminy Nowe Piekuty. 47-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie, a swoją podróż zakończył mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

  9. Przekroczyła prędkość poza obszarem zabudowanym, straciła prawo jazdy

    Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali kierującą, która przekroczyła dopuszczalną prędkość o 84 kilometry na godzinę. 23-latka została ukarana mandatem oraz straciła prawo jazdy.

  10. STRACIŁ PRAWO JAZDY NA 3 MIESIĄCE ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI

    Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali do kontroli Toyotę. Siedzący za kierownicą auta mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość o 57 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. 71-latek stracił prawo jazdy. Został również ukarany mandatem karnym i punktami.

Powrót na górę strony